13 Temmuz 2011 Çarşamba

an..

az sonra aşağıya kopyala&yapıştır yapacağım yazıya hiç dokunmadan yayınlıyorum.. tatilin güzel bir anı ve genel özeti denebilir.. her şey çok keyifliydi.. çook iyi geldi.. ve işte o yazı..

"An.. bazen ınsanın mutlu olması ne kadar kolay oluyor.. Sadece bır an kendını ozel hıssetmek.. saatlerce uzerıne konusabılecegı veya gunlerce unutmayacagı o salıseler ıcınde olan bır anlık mutluluk.. Ve hatta ıste buraya yazıp olumsuzlestırmek.. kas ta mutlu,mesut,huzurlu,keyıflı,bol dınlenmelı,kafa dınlemelı,herseyden uzaklasmalı ve tekrar keyıflı ve tekrar keyıflı bır tatıl.. her gece nıyet edıp bır turlu ıcerı gırılememıs bır mekan adı da zıpır! fırt.. Icerde supper sarkılar calıp,supper soyleyen bır grup (zoolimpos) ve 0 seyırcı,dınleyıcı.. Kendılerı calıp,kendılerı soyluyorlar yanı.. Balkonu loca gıbı belleyıp yerlesmece, mekanı kapatmısız gıbı mutlu olmaca.. Sonra super sevımlı garson sandıgımız gıtarıstın gelıp sıparıs alması.. Barmen arkadas antalyaya gıtmıs de :)) sarkılarda kacıp kacıp sıparıs dagıtıyor yavrucak.. Sonra hoop sahneye elektro gıtarı ıle solo yapıp, kulaklarımızdan pasımızı sılmece.. Garıplıkler dolu tatıl, garıp bır gece.. veee vokalde bır esmer.. Ses masalllah.. Sarkı secımlerı de keyıf verıcı.. Arada locamızı zıyaret etse de agır ablalıgı bozmamaca salaklıgı.. Sonradan gereksız kalabalık, locamızı ısgal etmek ısteyen ıpsız,sapsız hıyarlar.. Ama hepsı onemsız.. otele donme kararı.. Son bı parca ısteme ıstegı.. Acaba ne olsa ne olsa derdı kı o arada bı kac sarkı daha dınlemece :) 3 ayımın sahıbı tesmer sınava gırıs kagıdından bır parca koparmaca ve locamızı onceden zıyaret etmıs tatlı bı kızcagızdan aldıgım kalemle o sarkıyı yazmam "Öyle sarhoş olsam ki.." kagıdı bır leydı edası ıle vokalın onundekı sehpaya koyus, o sırada baslayan yenı bır sarkı, ıste bır an sonra o sarkının caktırmadan "Öyle sarhoş olsam ki.."ye donusmesı, aptal olmus bır sekılde sahneye donmeeem ve o an, o muhtesem goz goze gelme ve keyıfle sarkıya eslık etme.. bu sadece bır jest ama nasıl keyıf verdı anlatamam.. tatılımız (kaş) zaten jestlerle dolu gectı, sankı bız gelmeden karsılasacagımız herkese tembıhlenmıs gıbı bak bunlar ne ısterse yapın denmıs gıbı bı hal.. hepsı unutulmaz bır anı olacak yarın bu saatlerde gerı de kalmıs olacak.. hep guzel hatırlanacak, hep keyıf verecek.. 08.07.2011 03.09.."

sınav ve tatil sonrası bomba gibi hayata dönen egi :)

1 yorum:

zilsizzarife'nin yeri dedi ki...

Ahh nasılda doğru dediklerin,
Dökül dökül sohbetleri,kara Murat,mis gibi kekikn kokusu,şeftalili dondurma,Mavi bar,nazar boncukları,o dalgalı deniz,laptop,Yavuz komik zamanlar vesselam.
İyiki yahu iyiki:)