9 Mart 2010 Salı

bir sürü şey birikti..

hep aynı cümlelerle başlıyorum uzun aralardan sonra "ne zamandır yazmak istiyorum ama bir türlü cümleleri bir araya getiremiyorum yazacak çook şey var ama hangi birinden başlamalı nerede bitirmeli bir sonu var mı bilmiyorum.."
nereden başlamalı gerçekten?
ben yazmayalı yeni bir yıla başlamışız ve hatta işte bugün mart bile yaralanacak nerdeyse ZAMAN çoook hızlı geçiyor, hem bir yandan ZAMAN çok uzun geliyor, gün bitmek bilmiyor, hem de bir yandan ZAMAN yetmiyor hiç bir şeye yetmiyor..
kendime yetemiyorum çoğu zaman, kimseye yetemiyorum, ne arkadaşlarıma ne aileme ne işime.. ya herkesi aşırı memnun etme çabası yüzünden belki de bir çok kişiyi mutsuz ediyorum..
sadece zaman değil, para da yetmiyor artık hiç bir şeye, gittikçe daha çok sıkılıyor kemerler, gittikçe daha çok sıkıştırıyor problemler insanı bir köşeye..
bütün çevrede aynı dert, çevreyi geç içerde o kadar çok problem var ki..
bir de ennn içeride deriiin problemler tüm hızıyla sürüyor..
gene ağlama duvarı oldu sayfa..
bu kadar kötülüğün içinde bi güzellik sürprizim vardı ki onun da üzerinden 1 aydan fazla geçti ama onu bu renksiz yazının negatif yazının içine o muhteşem geceyi buraya yazamayacağım bir daha ki yazıya ve umarım umut dolu bir yazıya bırakayım..

3 yorum:

gunes dedi ki...

bu ara zaman yetmiyor..ya da ben yetmiyorum..
süpriz anlatmaya değerdi bence..hatta belgelerle gelmelisin :D

egi dedi ki...

sürpriz anlatmaya da değer yaşamaya da değer, yaşatanlar uğruna yaşamaya da değer.. tüm belgelerimle gelicem merak etme :D

zilsizzarife'nin yeri dedi ki...

bekleriz o zaman o renkli yazıyı hemde büyük merakla:)